fktrans.sk , autodoprava , medzinárodná autodoprava, kamiónová doprava, preprava tovaru , dopravca , špedícia , zahraničný obchod , odvoz tovaru, preprava tovaru do zahraničia , kamión, kamióny, doprava Topoľčany, prepravcovia , prepravca z Topolčian
  • Spoločnosť FK-TRANS, s.r.o. vznikla v roku 2003 pretransformovaním firmy František Kučera, ktorá pôsobí v oblasti dopravy a zasielateľstva od roku 1992. V týchto časoch sme, asi ako všetci dopravcovia z nášho regiónu, začínali so staršími vozidlami značiek AVIA a LIAZ. Veľmi skoro sme zistili, že tadiaľ cesta k spokojnému a vernému zákazníkovi nevedie. Cesta to bola ťažká, dnes sa však naša firma môže popýšiť vozidlovým parkom spĺňajúcim normy EURO 5 A vyššie.
  • Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná doprava a zasielateľstvo. Vieme poskytnúť expresnú dopravu kusovej zásielky do 24 hodín až po celovozové prepravy do 25 ton. Všetok prepravovaný tovar je poistený podľa dohovoru CMR do výšky 100 000 Eur. Počas prepravy tovaru vieme kedykoľvek informovať nášho zákazníka o momentálnej polohe vozidla, nakoľko každé je vybavené zariadením GSM, ktoré umožňuje neustále monitorovanie celej prepravy. Najčastejšie vykonávame prepravu tovaru mezi SK a EU aj jej jednotlivými krajinami. Počas našej dlhoročnej činnosti sme nadviazali spoluprácu s viacerími domácimi i zahraničnými firmami, ktoré sú o nás ochotné poskytnúť referencie.V našom kolektive pracuje 11 zamestnancov, ktorí si neustále zvyšujú a dopĺňajú svoju odbornú kvalifikáciu.
  • FK-TRANS, s.r.o. vlastní 6 návesových súprav s nakladacou výškou od 2.7 po 3 metre a nosnosťou 25 ton. Ťahače sú značky SCANIA, návesy značky SCHWARZMULLER. Okrem toho firma vlastní 3 vozidlá značky RENAULT s nosnosťou 7, 3.5 a 1.6 tony. Najstaršie vozidlo bolo vyrobené v roku 2007.